Mobi Casa

Marina Vjollca: E vetmja ndërhyrje që kam bërë janë dhëmbët

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Marina Vjollca, ka treguar se çfarë ndërhyrje ka bërë ajo në pamjen e saj, raporton “Kosova Sot Online”.

A ke operacione plastike? Ishte pyetja që ju bë Marinës nga ndjekësit në “ask me question” në Instagram.

UBT

Marina tregoi se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje, duke shtuar se të vetmen ndërhyrje që ka bërë janë dhëmbët.

”Asnjë. Dhe e di që s’besojnë. E vetmja ndërhyrje janë dhëmbët”.