Marina Vjollca befason me ndryshimin, shfaqet plot shkëlqim

Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit dhe konsiderohet një prej prezantuese më të mira shqiptare.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën e cila shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë, dhe përkundër kësaj ajo nuk i ka ndalur aktivitete.

Bukuroshja po vazhdon me programin e saj të përjavshëm, ku edhe shfaqet për herë unik dhe me shumë stil.

Por, ndryshe nga herët e tjera, Marina së fundi ka bërë një ndryshim në dukje, e që e tregoi në imazhe që postoi në llogarinë e saj personale në Instagram, ku numëron mbi 1.4 milion ndjekës.

Biondina e famshme, tashmë ka ndryshuar ngjyrën e flokëve në gri, e që i rrinin për mrekulli, dhe ajo dukej mahnitëse si përherë.

Edhe fansat e saj ishin të shpejt në komplimentet për këtë ndryshim të papritur të moderatores.

Ndërkohë krahas emisionit, Marina ka qenë e angazhuar edhe me projektet tjera, prezantuesja është imazh i markës së njohur italiane Elisabetta Franchi, për të cilën ka realizuar kohë pas kohe fotosesione të ndryshme. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS