Marina tërheq vëmendjen me fotoportretet e reja

Marina Vjollca është një prej prezantueseve më të pëlqyera të ekraneve shqiptare, sidomos për dukjen e saj.

Ajo numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, të cilët e përcjellin me kërshëri secilin postim të sajin.

Moderatorja e njohur kësaj radhe ka ardhur me disa foto portrete që kanë tërhequr interesimin e fansave të shumtë saj.

Fotografitë e publikuara kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime vetëm disa orë pas publikimit në rrjetet sociale.

Imazhet e postuara vënë në pah stilin e flokëve të biondes dhe janë selfie të thjeshta, por mjaft të pëlqyera. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).