Marina s’e pret përfundimin e pandemisë, shfaqet seksi para emisionit

Prezantuesja Marina Vjollca ka postuar një seri fotosh sonte ku shihet duke u futur në studio për të incizuar serinë e re të emisionit të saj “Klanifornia”

Emisioni i saj ishte kritikuar në fillim pasi që kishte bërë disa tallje me UÇK-në, por më vonë ai ka filluar të pëlqehet na shumica e shqiptarëve.

E pas një periudhe të gjatë, për shkak të masave të qeverisë shqiptare kundër koronavirusit, Marina është parë sot duke hyrë brenda studiove të TV Klan.

“Të shtunë, ‘Klanifornia’ superfun”, ka shkruar Marina.

Normalisht, emisioni i Marinës është humoristik. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).