Marina e mërzitur, i shkoi vikendi në shtëpi

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara, por edhe më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën e cila është madje shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi vjen me një selfie, ku tregon fytyrën e bukur, ndërsa ka një pyetje:

“A ishit te gjithe ne plazh sot apo mu duk mua?”, shkruan biondina.

Duket se Marina, s’ka pasur mundësi ta shijojë këtë vikend dhe ua ka pasur zili, ata që morën rreze dielli buzë detit./Indeksonline

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).