Marash Kumbulla shënon në ndeshjen e çmendur në ‘San Siro’

Roma e ka barazuar edhe njëherë rezultatin kundër Milanit.

Në minutën e 84’, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla e ka gjetur golin e parë për Romën atëherë kur më së shumti iu desh mysafirëve.

Ai shënoi për të barazuar 3-3 rezultatin në minutën e 84’, raporton Gazeta Express.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).