Manjola Nallbani pozon me linja perfekte

Konsiderohet njëra prej këngëtareve me vokalin më potent në trojet shqiptare.

Fjala është për këngëtaren e njohur Manjola Nallbani, e cila pavarësisht viteve, vazhdon të jetë në top formë, këtë ua dëshmon edhe kjo fotografi në vijim…/kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).