Manjola Nallbani e dëshmon se vitet janë vetëm numra

Manjola Nallbani është një emër mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare, e që qëndron në skenë prej shumë vitesh, duke sjellë vazhdimisht muzikë të mirë për fansat, shkruan Indeksonline.

Ajo tanimë ka mbushur 50 vite, por që format e saj trupore dhe bukuria që gëzon, nuk tregojnë se ajo ka kaq vite.

Duket se ajo po kujdeset mirë për trupin duke gëzuar kështu një fizik që do ta kishin lakmi edhe vajzat e reja, e duke dëshmuar se me një përkujdesje vitet nuk lënë gjurmë.

Kujtojmë që ajo përpos si këngëtare, është e angazhuar edhe si profesoreshë në akademinë e arteve në Tiranë. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).