Manaj ia dedikon golin babait të tij, i cili e dha jetën për lirinë e Kosovës

Sulmuesi Arb Manaj është duke vazhduar të shkëlqejë te skuadra turke Balikeserispor, ku është i huazuar nga Ankaraja.

Manaj realizoi gol në ndeshjen e fundit dhe këtë gol ia dedikoi babait, që asnjëherë nuk e ka njohur.

Manaj tha se provon të bëjë krenar babanë e tij, i cili dha jetën për liri.

“22 vjet pa ty babë, jam duke provuar të të bëj krenar, njësoj si më bëre ti mua, ky gol dhe kjo fitore është e dedikuar veçanërisht për ty dhe të gjithë të tjerët që dhanë jetën për liri”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS