Malisheva në përkrahje të fuqishme të Ilir Tahirit

Gjilan – Sonte Shtabi Zgjedhor i PDK-së në nëndegën e Malishevës u zotua për punë dhe angazhim drejtë fitores së PDK-së dhe të kandidatit tonë Ilir Tahiri për deputet në Kuvendin e Kosovës, si dhe për të gjithë kandidatët e Gjilanit.

Faleminderit kryetarit të nëndegës Sabedin Halili për këtë organizim të jashtëzakonshëm me kryesinë, rininë dhe aktivistët e devotshëm të PDK-së në Malishevë ka shkruar Riad Rashiti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS