Malisheva e Epërme me rrugë të dëmtuara, reagojnë qytetarët

Gjilan – Mejdi Selmani aktivist vazhdon të kërkojë nga Komuna asfaltimin e rrugëve që po duken të dëmtuara rëndë. Krejt lloç e vada ka thënë Selmani derisa ka publikuar edhe një foto.

“Kjo foto, nuk është në Panama, por në Malishevën, e Epërme, Luto punë, e hajrit lloq e vada” ka shkruar Mejdi Selmani derisa shihet në gjendje të mjerueshme një rrugë në këtë fshat./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).