Madam Manjola Nallbani me këtë pozë do t’ju magjepës

Këngëtarja Manjola Nallbani për shumë vite është pjesë e skenës muzikore.

Ajo ka sjellë hite të shumta e që edhe sot vazhdojnë të dëgjohen më ëndje nga gjenerata të tëra, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përpos zërit karakteristik dhe potent, Manjola shquhet edhe për stilin unik që posedon.

Së fundmi ka publikuar një fotografi, ku do t’ju magjepës me sharmin e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).