Lutfi Haziri viziton fabrikën për përpunimin e metaleve Ceni Company

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka vizituar fabrikën për përpunimin e metaleve Ceni Company në Lladovë, ku u mirëprit nga pronari, Hysen Hyseni.

Haziri ka përgëzuar pronarin Hyseni për sukseset e kësaj kompanie, e cila është hapur sivjet.

“Fabrika për përpunimin e metaleve Ceni Company që në start ka punësuar 22 punëtorë. E përgëzoj pronarin, Hysen Hyseni për sukseset e arritura dhe e falënderoj për gjenerimin e vendeve të punës”, ka thënë kryetari Haziri.

#LDK160 #LDKGjilan

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS