Lutfi Haziri merr mbështetje të madhe edhe nga banorët e Verbicës së Kmetocit

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka marrë mbështetje të fuqishme edhe nga banorët e Verbicës ës Kmetocit, për zgjedhjet e 17 tetorit.

Gjatë vizitës e cila u bë me kërkesë të banorëve të Verbicës, ne një familje, kryetari Haziri ka thënë se do t’i përmbyllin programet e infrastrukturës në mandatin e ri.

“Faleminderit pafund Verbicës së Kmetocit për mbështetjen e madhe ndaj meje dhe LDK-së. Gjatë mandatit të ri do t’i finalizojmë programet infrastrukturore. Besimin tuaj e konsideroj vlerë të madhe dhe përgjegjësi në punë. Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj!”, ka thënë kryetari Haziri.

#LDKGjilan #LDK160

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS