Lutfi Haziri ka një gëzim në familje, ja me çfarë foto zgjedh për të uruar

Kreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, përmes një postimi në twitter i ka uruar vajzës së tij Lotinës ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen Lotina, të dëshirojë gjithë të mirat. Dashuri nga unë, mami, Kënga, Mimasi dhe Lumi”, ka shkruar Haziri në urimin për të bijën.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS