Lutfi Haziri ka një gëzim në familje, ja me çfarë foto zgjedh për të uruar

Kreu i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, përmes një postimi në twitter i ka uruar vajzës së tij Lotinës ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen Lotina, të dëshirojë gjithë të mirat. Dashuri nga unë, mami, Kënga, Mimasi dhe Lumi”, ka shkruar Haziri në urimin për të bijën.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).