Lutfi Haziri: Faleminderit Zhegër dhe Grykë e Karadakut!

Kryetari i Degës së LDK-së dhe i Komunës së Gjilanit , Lutfi Haziri, ka falënderuar banorët e Zhegrës dhe Grykës së Karadakut për mbështetjen e jashtëzakonshme në zgjedhjet e 17 tetorit.

Kryetari Haziri ka thënë se me përkrahjen e banorëve atje, ndodhi rikthimi i madh i LDK-së.

“Faleminderit Zhegër dhe Grykë e Karadakut, përfshirë Lladovën, Nasalën, Shurdhanin, Selishtën, Haxhajt, Demirajt, Isufajt, Dunavin, Çelikun, Pidiçin e Stançiqin, për mbështetjen e jashtëzakonshme më 17 tetor, për rikthimin e madh të LDK-së. Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj!”, ka thënë kryetari Haziri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS