Lutfi Haziri: Faleminderit Dobërçanit për mikpritjen dhe besimin!

Gjilan – Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në vazhdën e vizitave falënderuese ka qëndruar sonte në fshatin Dobërçan, ku i është organizuar pritje e jashtëzakonshme.

Kryetari Haziri e ka falënderuar Dobërçanin për mobilizimin dhe besimin ndaj tij dhe LDK-së.

“Mobilizimin dhe mikpritjen që e gjeta sonte në Dobërçan, nuk do ta harrojë kurrë. Faleminderit për besimin e madh ndaj meje dhe LDK-së në të gjitha fazat. Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj!”, ka thënë kryetari Haziri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS