Luta uron dhe falënderon SHBA-të: Ju faleminderit për mbështetjen Tuaj në luftë e paqe

Gjilan – Kreu i Komunës së Gjilanit ka uruar SHBA për ditën e saj të Pavarësisë. Haziri ka falënderuar SHBA duke e quajtur këtë ditë si dita e Lirisë dhe Pavarësisë.

#4 korriku – dita e Lirisë dhe Pavarësisë!
Ju faleminderit për mbështetjen Tuaj në luftë e paqe ka shkruar Haziri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).