Luta falënderon mijëra kryengritës për mbështetjen plebishitare

Gjilan – Lutfi Haziri ka uruar dhe falënderuar të gjithë ata mijëra pjesëmarrës që ishin në mbështetje të Vjosa Osmanit.

“Mijëra kryengritës. Faleminderit rinisë, burrave dhe grave të Gjilanit për këtë mbështetje plebishitare. Faleminderit për besim” ka shkruar Haziri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS