Luta falënderon mijëra kryengritës për mbështetjen plebishitare

Gjilan – Lutfi Haziri ka uruar dhe falënderuar të gjithë ata mijëra pjesëmarrës që ishin në mbështetje të Vjosa Osmanit.

“Mijëra kryengritës. Faleminderit rinisë, burrave dhe grave të Gjilanit për këtë mbështetje plebishitare. Faleminderit për besim” ka shkruar Haziri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).