Luks i tepruar i Aro Muric, harxhon 36 mijë euro në lokal nate, 10 mijë bakshish kamarieres

/ 1 minutë lexim

Të gjithë e njohim si portier fantastik, por Aro Muric po tregohet teper bujar edhe jasht fushave.

Portieri i Kosovës, raportohet se ka qëndruar në Mynih të Gjermanisë, një ditë para se festonte promovimin në Premierligën angleze, transmeton IndeksOnline.

Sipas gazetes gjermane Bild, Muric ka shpenzuar plot 36 mijë euro në një lokal nate, ku la edhe 10 mijë euro bakshish.

25-vjeçarja, Chantal deklaroi për Bild se shoku i tij është tepër bujar dhe i këndshëm./IndeksOnline/