Luj’ dhe fito! A doni me fitu supër shpërblime?

Nëse po, mundësinë tani e keni nga brendi i energjisë Red Rain. Vetëm realizoni një imazh apo video atraktive me Red Rain dhe dërgona në rrjete sociale.

Ju automatikisht do të hyni në garë për të fituar:
Biçikleta,
Air pods
Orbitreka
Tega
Veshje sportive dhe shumë shpërblime tjera.
Mos e le pa lujt’, fatit nuk i dihet. Grabit Shpërblimet!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).