KKVITI

Luana Vjollca shkëlqen

/ 1 minutë lexim
KKGJILAN

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka marr vëmendje me imazhet e reja që ndau me ndjekësit në Instagram.

E veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të kuqe, dekolte të hapur dhe mëngë të gjata që e përshtati me këpucë me taka gjithashtu të kuqe, Luana shkëlqente me paraqitjen.

Për një dukje më të kompletuar, prezantuesja u pa me makijazh të theksuar dhe flokët e gjata i la të lëshuara mbi supe.

Bukuroshja dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa mori vëmendje me fizikun joshës.

Fundamenti

“E kuqe si…”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e fotove.

Ndërkohë, natyrisht nuk munguan komentet e shumta të admiruesve të saj, që e komplimentonin për paraqitjen.

Luana ndërsa po vazhdon të jetë prezente në ekran me projektin e ri televiziv, ‘reality-show’-n, “Love Island”. /Telegrafi/