Kkgjilan

Luana Vjollca shkëlqen me dukjen e re

/ 2 minuta lexim

Luana Vjollca, një nga emrat më të njohur në industrinë e ekranit shqiptar, ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një transformim të ri dhe një imazh të guximshëm.

Bukuroshja e ekranit ka ndezur rrjetin social me disa fotografi të reja, ku shfaqet tejet atraktive dhe provokuese me një pamje të re si bionde me flokë të shkurtra.

Në fotografitë që kanë tërhequr menjëherë vëmendjen, Luana ekspozon elegancën dhe sensualitetin në një kostum të zi me shkëlqim, një zgjedhje e cila shënon një ndryshim interesant nga stilet e mëparshme.

Ajo mbështetet në guximin e saj për të eksperimentuar me imazhin, që çdo herë ka rezultuar në komplimente nga adhuruesit dhe kritikët e modës.

Fidanishtja

Përveç prerjes së flokëve dhe ndryshimit në ngjyrën e tyre, ajo që ka marrë më së shumti vëmendje është mënyra se si Luana ka vendosur të ekspozojë gjoksin, duke shtuar një element të fortë provokimi në fotografitë e saj.

Stili dhe qëndrimi i Vjollcës në imazhet e shkrepura duket se thonë shumë më tepër se fjalët, duke transmetuar një besim të paepur dhe një feminilitet të theksuar.

Fotot e reja të Luanës kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente në pak kohë, me ndjekësit që kanë shprehur admirim për guximin dhe stilin e saj unik. /Telegrafi/