Luana Vjollca pyet nëse po iu mungon?

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të komentuara, por edhe më të dashura të publikut shqiptar.

Së fundmi ajo erdhi në ekranin televiziv me emisionin ‘Shiko Kush Luan’, ku çdo të shtunë dhuronte spektakël e të qeshura.

Siç duket jo vetëm audiencës, por edhe asaj vet po i mungon ekrani televiziv, pasi që prezantuesja ka postuar së fundmi dhejtëra fotografi, pjesë të emisionit, ndërsa ka shkruar:

Kujt i ka munguar “Shiko Kush LUAN” ?
Who has been missing @shikokushluan ?
#tb to my TV Show

Ndryshe Luana ditë më parë përmes një postimi ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të vjen me projekt të ri./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).