Luana Vjollca publikon setin e ri fotografik, mahnit fansat me pozat tërheqëse

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, është tejet e dashur për audiencën e gjerë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria.

Derisa ka përfunduar sezoni i emisionit të saj, Luana po gjen më shumë kohë për të realizuar fotosesione.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde erdhi me disa imazhe tejet tërheqëse.

Luana është parë e veshur me një fustan të zi, me të cilin kishte theksuar tipare e bujshme trupore.

Poza të tilla ajo i ka marrë mbi shtrat, derisa vërehej e rrethuar me disa çantë të vogla. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS