Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri

Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, derisa ai i vitit të kaluar “Shiko Kush Luan”, ishte një emision tejet atraktiv.

Ky emision rrëmbeu vëmendjen e publikut dhe arriti një shikueshmëri të lartë me personazhet e ndryshme dhe batutat që realizuan.

“Startuam punën për sezonin e ri televiziv. Mezi po pres”, ka shkruar Luana krahas imazhit të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet nga fansat e saj të shumtë nuk munguan, teksa mezi po e presin rikthimin e biondes.

Ndryshe, 27 vjeçarja këtë vit ishte mjaft aktiv me projekte muzikore e po ashtu edhe me koncerte të ndryshme. Ajo lansoi tri bashkëpunime, me Danin, me grupin TNT dhe me yllin botëror, Faydeen. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).