Luana Vjollca me poza atraktive

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të marrë vëmendje në rrjete sociale.

Bukuroshja, e ndjekur nga dy milionë njerëz vetëm në Instagram, ka mahnitur me pozat e reja.

Ajo ka bërë një postim së fundmi, ndërkohë që është shfaqur në formë të mrekullueshme e veshur në të zeza.

Me një fustan të shkurtër të zi dhe një triko po ashtu të shkurtër, 31-vjeçarja ka vënë në pah asetet e bujshme trupore.

Dukjen e kompletoi me një palë çizme ngjyrë ari, flokët i mbante të lëshuar dhe një varëse ari.

“E premte mbrëma”, ka shkruar ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Artistja ndryshe ka konfirmuar rikthimin në televizion, kësaj radhe në TV Klan. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS