Luana Vjollca mahnit me paraqitjen e veshur e tëra në të kuqe

/ 1 minutë lexim

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është një fytyrave më të dashura dhe më të suksesshme të ekranit.

Pas një pauze të shkrutër, preznatuesja tashmë është rikthyer në ekran me një tjetër projekt televiziv.

Javën që lamë pas nisi edicioni i parë i programit të dashurisë “Love Island” nën moderimin e Luanës.

Paraqitjet e biondes joshëse marrin çdo herë vëmendje dhe kështu ndodhie edhe në ‘Prime’-in e parë të “Love Island”.

Vali Ranch

Luana ka mahnit me kostumin në të kuqe që përbëhej nga një bluzë me mëngë të gjata dhe dekolte të hapur, e cila vazhdonte sipër këmbë për të krijuar një model fustanin.

Ajo bashkoi veshjen me një palë dollake dhe këpucë me të njëjtën ngjyrë.

Flokët e saj u tërhoqën në një topuz, ndërsa kishte edhe një makijazh të theksuar për të kompletuar dukjen.

Ndryshe, theksojmë që “Love Island” po mbahet për herë të parë në Shqipëri, konkurrentët pjesëmarrës po qëndrojnë në një vil luksoze në Palasë, teksa fituesi do të shpërblehet me 50 mijë euro. /Telegrafi/