Fundamenti

Luana Vjollca mahnit me linjat trupore, ndërsa shfaqet provokuese në imazhet e reja

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Luana Vjollca po vazhdon të marrë vëmendje me postimet që shpërndan në rrjete sociale.

Ajo kësaj radhe u shfaq provokuese në imazhet e reja në Instagram, aty ku ndiqet nga mbi dy milionë njerëz.

Biondja e famshme shfaqet me një kostum dypjesësh, në ngjyra të përziera: të zezë, kafe dhe blu.

“Vetëm dua të dëgjoj zërin tënd”, është përshkrimi që ia ka vënë postimit.

RCCOLA

Të shumta qenë komplimentet që mori në pjesën për komente, nga miqtë e fansat.

Luana këtë kohë ka qenë më e tërhequr nga ekrani, pas programit “Love Island”.

Megjithatë, ajo befason gjithnjë dhe pritet të shihet se çfarë ka rezervuar kësaj radhe. /Telegrafi/