Luana Vjollca ka një njoftim të rëndësishëm

Luana Vjollca starton sot me sezonin e ri tek ‘Shiko kush luan’.

Luana Vjollca edhe pse kishte pauzuar disa muaj me programe televizive, ajo verën e kishte shumë të angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte të shumta.

Moderatorja minuta më parë njofto gjithë shikuesit me një postim në Instagram se sot fillon sezoni i ri me emisionin ‘Shiko kush luan’.

Zonja e Zoterinj SONTE 21:00 rikthehemi me sezonin e 3 “Shiko Kush LUAN” ishte shkrimi i Luanës pranë fotos së publikuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS