Fundamenti

Luana Vjollca feston Ditën e Verës me fotografi sensuale nga pushimet në jug të Shqipërisë

/ 2 minuta lexim
RCCOLA

Luana Vjollca, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare që ka arritur të bëhet një figurë shumë e dashur për publikun shqiptar, ka zgjedhur rrjetin social Instagram për të ndarë disa prej momenteve të saj më të bukura nga pushimet në jug të Shqipërisë, ndërkohë që ka uruar gjithashtu ndjekësit për Ditën e Verës.

Në fotografitë e publikuara, Vjollca shfaqet në poza tërheqëse, duke treguar linjat e saj trupore ndërsa shijon diellin dhe bregdetin e mrekullueshëm shqiptar.

Me bikini që tërheqin vëmendjen dhe me një peizazh shkëlqyes si sfond, imazhet e saj kanë arritur të marrin vlerësime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Luana, e cila është njohur për energjinë dhe prezenca e saj skenike, ka treguar se është po aq karizmatike edhe jashtë ekranit.

RCCOLA

Fotot e pushimeve vijnë si një freski për fansat, të cilët janë mësuar ta shohin atë në rolet e saj si prezantuese dhe këngëtare, dhe tani kanë mundësinë ta shohin në një kontekst më personal dhe relaksues.

Dita e Verës, një festë tradicionale në Shqipëri e cila shënon ardhjen e stinës së pranverës, është festuar nga Luana edhe përmes këtyre fotografive që shpërfaqin bukurinë dhe gëzimin që sjell kjo periudhë e vitit.

Njëherësh, këto imazhe kanë bërë që shumë prej ndjekësve të saj të ndiejnë mall për bregdetin dhe pushimet, dhe kanë komentuar se Luana ka ndikuar në dëshirën e tyre për t’i vizituar vendet pitoreske shqiptare.“Gëzuar Ditën e Verës”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Vjollca ka konfirmuar sërish se është një nga figurat më ndikuese në botën e shoubizit shqiptar, dhe këto fotografi të reja janë prova e përkushtimit dhe pasionit të saj për të ndarë momente të veçanta me fansat.