Luana vjen në Prishtinë

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.

Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun.

Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Së fundi ajo ka ardhë në Kosovë, e aty u prit nga fanset të cilat duket se e kanë emocionuar shumë Luanën.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).