Luana vjen me setin e ri të saj nga Australia

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka hedhur në rrjet në set fotosh që ajo i ka realizuar në Brisbane të Australisë.

Vjollca ka qenë në Australi për disa ditë dhe nga atje ajo vazhdimisht ka treguar foto shumë mirë të realizuara.

Nuk dihet nëse këto foto janë postuar nga Australia e largët apo nga Shqipëria pasi që dje Luana ishte aty për të festuar ditëlindjen e motrës së saj, Marinës.

Fotot janë postuar para tetë orëve kurse Marina tashmë është parë në pushime të shkurtra në Itali dhe Luana ka mundësi të jetë kthyer në Australi, ku besohet se po qëndron me të dashurin e saj Krenar Çoçaj – me të cilin thuhet se ajo ka një lidhje të konsoliduar që disa vite tashmë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS