Luana, tregon më shumë se duhet…

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka bërë një foto tepër provokative gjatë vikendit.

Në këtë foto, këngëtarja shqiptare ka zbuluar gjysmën e gjoksit të saj derisa shfaqet e pa grimosur.

Luana, e cila për momentin ka përfunduar me sezonin e saj “Shiko kush luan”.

Ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell një këngë të re, derisa ka postuar disa fotosesione në Instagram, disa prej të cilave i ka realizuar në Kosovë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS