Luana thotë se është e “omel”

Luana Vjollca ka vazhduar të postojë foto tepër provokative në rrjetet sociale.

Fotoja e saj e fundit është e tillë ku ajo paraqitet me një fustan të zi derisa poshtë fotografisë shkruan diçka kosovarçe.
“Omel”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Luana ka realizuar disa fotosesione pas pandemisë në Kosovë, të cilën e vizitoi me t’u lehtësuar masat kundër koronavirusit.

Këngëtarja gjatë pandemisë ka lansuar edhe këngën e saj “Pa panik”, e cila këngë pati një sukses të konsiderueshëm në rrjetet sociale. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).