Luana tërheq vëmendje të madhe me fotosesionin e ri

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte të reja.

Përpos përkushtimit në industrinë muzikore, ajo tashmë ka filluar edhe me programe televizive, për të cilat komentohet tej masë.

Përkundër këtyre, ajo nuk i lë anash as edhe fotosesionet, në të cilat përkujdeset për secilin detaj të mundshëm.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur joshëse me pozat e marra para kamerës.

Vlen të theksohet se të njëjtën kohë ajo është parë të jetë provokuese, pasi me fustanin elegant i theksohej gjoksi i formësuar.

Me një makijazh me nuanca të errëta, ajo ka vendosur që flokët ti bëjë të lakuara dhe të shkurtra, çka e perfeksionin edhe më shumë këtë dukje.

Ditë parë ajo ka bërë të ditur se është duke startuar me emisionin “Shiko Kush Luan”, që është shikuar mjaft nga fansat e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).