Fundamenti

Luana surprizon me fotot e fundit, shfaqet nga ferma

/ 1 minutë lexim

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në skenë dhe super të kuruar, por kësaj radhe Luana Vjollca na surprizoi sërish për mirë.

E veshur thjeshtë dhe me një grim minimalist në ambientet e një ferme, Luana na tregoi se di të jetë në super formë dhe stil edhe kështu.

Mjafton një crop top i zi dhe një fund për tu dukur kaq mirë për të, ndërkohë që guxon me një palë çizme tipike fermerësh.

Mobi Casa

Luana ka vendosur të ndryshojë stilin e zakonshëm të flokëve, duke i mbajtur të shkurtra, një prerje moderne dhe shumë stil.

Ne po iu lëmë të shijoni fotot më poshtë.