Luana, si “Barbie” në setin e ri të fotove

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është paraqitur tepër sensuale në fotot e fundit

Ajo ka qenë e rrethuar me torte të ndryshme ngjyrë rozë derisa poshtë këtyre fotografive ka shkruar një status interesant.

“Torta e foto me bollëk…Kush do?”, ka shkruar bukuroshja e ekranit shqiptar.

Kujtojmë se Luana pritet që këto ditë të sjell një këngë për publikun e saj shqiptar. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS