Luana shfaqet me një stil ndryshe sot, thotë se është në xhirime

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është shfaqur me një stil tërësisht ndryshe sot

Këngëtarja, e cila vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm me emisionet e saj por edhe me muzikë, ka qenë në stilin e Merylin Monroe sonte në fotografitë që ajo ka postuar në Instagram.

“Duke shkuar në xhirime në këtë formë”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Mbetet të shihet se për çfarë bëhet fjalë, për episodin e saj të ri të emisionit të saj apo për xhirimet e ndonjë videoklipi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS