Luana nuk ka të ndalur, sjell klipin e ri dhe pamja e saj është thjesht mahnitëse

Luana nuk ka të ndalur, sjell klipin e ri dhe pamja e saj është thjesht mahnitëse.

Pas suksesit që kishte me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi moderatorja e njohur Luana Vjollca është gati të sjell një këngë të re.

Dhe ditën e djeshme ajo ka publikuar një pjesë të klipit të saj ku shfaqet si princeshë mes pyllit, e veshur me fustan të bardhë.

Video fillon me një vajzë të vogël duke luajtur dhe më pas shfaqet Luana.

Këngëtarja lajmëron se kënga do të publikohet sot dhe është përpunim i një kënge të vjetër të cilën nuk e ka zbuluar./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).