Luana nga bregdeti, “nxehet” interneti

Luana Vjollca ka tunduar fansat me postimin e fundit. Prezantuesja shqiptare ka publikuar disa foto nga një vend bregdetar.

“Çfare kuptimi ka nishani ne mes te hundes?” është pyetja e Luanës për ndjekësit.

Siç mund të shihni, Luana ka një nishan në hundë dhe tani do ta dijë kuptimin e saj./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS