Luana në bikine, trupin edhe më seksi se para pandemisë

Luana Vjollcës pandemia vetëm i ka bërë mirë

Prezantuesja dhe këngëtarja ka postuar sot një fotografi në bikine e ku duket se është në formë super seksi.

Nuk dihet se si Luana i ka ruajtur këto formë, me ushtrime në palestër shtëpie apo me ndonjë dietë të veçantë.

Por, krijuesja e hitit “Pa panik” duket seksi derisa këto ditë ka realizuar disa fotosesione në Kosovë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).