Luana insiston: #Thuaje jam e forte, do ja dal edhe e vetme

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka vazhduar që të jetë në fokus të rrjeteve sociale.

Këngëtarja shqiptare është paraqitur me disa foto në Instagram teksa ka vazhduar që të flet për projektin e saj kundër dhunës ndaj gruas.

“#Thuaje jam e forte, do ja dal edhe e vetme”, ka shkruar Luana.

Këngëtarja çdo javë është duke shfaqur episode të ndryshme ku është duke folur për përvojat e trishta të saj dhe të fansave të saj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS