Luana, e zakonshme por seksi në fotot e fundit

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka postuar disa foto në Instagram ku është paraqitur më shumë pak grim

Bukuroshja shqiptare e cila këto ditë ishte edhe në disa ballina të revistave turke, duket seksi edhe kur paraqitet zakonshëm.

Këngëtarja, ashtu sikurse shumica e artistëve në botë ka vazhduar vetizolimin në shtëpi të saj, por jo edhe që ka qëndruar duarkryq në karrierën e saj.

Luana në këtë kohë ka realizuar një këngë me videoklip me titull “Pa panik”, kurse tani ajo pritet që të vazhdojë me emisionin e saj “Take me Out Albania”, një emision ky i lënë në gjysmë shkaku i pandemisë globale COVID-19. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).