Luana befason në pamje në fotot e fundit

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca është shfaqur tepër provokative në fotot e saj të fundit

Luana pritet që t’i kthehet një emisioni për zemrat e vetmuara që quhet “ZemërLuana”.

Ajo ka kohë që nuk ka moderuar dhe ky rikthim i saj vjen pas një periudhe gati një vjeçare në moderim.

Pikërisht me këto foto Luana ka zgjedhur që ta bëjë promovimin e emisionit të saj të ri dhe në të ajo duket ndryshe dhe me plot stil. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS