Luan Aliu nënkryetar i LVV, ironizon Kushtrim Kadriu: Tash po kërcitka punësimi i balldëskave në parti

Gjilan – Kushtrim Kadriu disa herë ka reaguar për ndërhyrjet e Luan Aliut në sferën e punësimit në komunën e Gjilanit. Qenka bërë nënkryetar ky a? Mirë boll. Tash po kërcitka punësimi i balldëskave në parti ka shkruar Kadriu.

Zgjedhja e Luan Aliut në pozitën e nënkryetarit të LVV e ka ngacmuar asambleistin Kushtrim Kadriu i cili shumë herë ka reaguar ndaj ndërhyrjeve në Komunë dhe në sferën e punësimit.

“Qenka bërë nënkryetar ky a? Mirë boll. Tash po kërcitka punësimi i balldëskave në parti” ka shkruar Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS