Lori pozon ëmbël si sheqer

Vitin e kaluar ishte tejet aktive si me projekte, poastu dhe me mbrëmje muzikore e dasma, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Lori Kaçka, e cila së fundmi ka pozuar aq bukur, saqë mund ta metaforizojmë edhe me sheqerin e ëmbël.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).