Lori paralajmëron projektin e ri muzikorë

Këngëtarja e njohur Loreta Kaçka, që për publikun njihet si Lori, është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Ajo në estradën shqiptare është për një kohe shumë të gjatë, duke qenë se ka filluar muzikën qysh në moshën 5 vjeçare.

Korçarja tanimë jeton dhe vepron në Kosovë, duke qenë mjaft e kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore live, në gjithë Kosovën.

Së fundmi këngëtarja ka paralajmëruar se po sjellë diqka të re.

“Cooming Soon” ka shkruar ajo në mbishkrimin e një fotografie që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).