Lori nuk ndalon, publikon këngën ‘Mjerë dashnia’

Këngëtarja e mirënjohur Loreta Kaçka – Lori për dashamirët e muzikës së saj, ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Mjerë dashnia”, mban titullin kënga premierë nga këngëtarja, e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer dhe me finesën që e karakterizon përherë Lorin.

Për ju, për ne për të gjithë, në vjim premierë: “Mjerë dashnia”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS