Lori me sharmin e saj ju lë pa tekst

Loreta Kaçka – Lori – është njëra prej këngëtareve më aktive dhe më të pëlqyera të muzikës shqipe, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë e dëshmojnë projektet e saja të lansuara ndër vite, mjafton t’i klikoni në You Tube dhe ti shijoni këngët e interpretuara shkëlqyer nga Lori.

Derisa kësaj radhe këngëtarja ka realizuar disa fotografi duke vënë në pahë sharmin e saj të parezistueshëm.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).